Masaż Świecą w Krakowie

Ten wyjątkowy zabieg wykonujemy z użyciem olejku ze świecy. Korzystamy z olejków wykonanych z naturalnych składników, między innymi olejów roślinnych (z soi, konopi, ryżu, pestek moreli oraz winogron, awokado, jojoba, makadamii), a także masła shea z witaminą E.  Olejek ze świecy posiada unikalny, bardzo przyjemny aromat, który dodatkowo relaksuje i zostawia pozytywną aurę.

 

Dla kogo masaż świecą?

 

Masaż świecą w Krakowie szczególnie może pomóc osobom cierpiącym na silne zmęczenie, złe samopoczucie oraz stres. Pomoże na rozstępy i cellulit, warto z niego skorzystać także w przypadku posiadania suchej, odwodnionej skóry.

 

Co daje masaż świecą

 

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z masażu świecą. W Krakowie Retro Strefa wykonuje profesjonalne zabiegi, które pomagają skórze zachować miękkość oraz nawilżenie, sesje zwiększają także jej elastyczność i odżywiają. Masaż świecą zapewnia również odczucie głębokiego relaksu i poprawę stanu skóry dotkniętej cellulitem i rozstępami.

 

Przeciwwskazania do masażu świecą w Krakowie

 

Warto wiedzieć, że mimo pozytywnych działań tego zabiegu, nie wszyscy powinni z niego korzystać. Odradza się masaż świecą kobietom w ciąży i podczas miesiączki, także u osób cierpiących na nadciśnienie. Nie powinny korzystać z niego osoby uczulone na którykolwiek ze składników olejku, osoby po depilacji ciała w przeciągu ostatnich dwóch dni, a także w przypadku złego stanu zdrowia – mowa tutaj na przykład o chorobach nerek, nowotworach, silnej nadczynności tarczycy.